Kainos ir planai

Standartinis

59Eur/mėn

14 ataskaitų rinkinys, duomenis imantis tiesiai iš Rivilės duomenų bazės

Užsisakyti

Individualus

60Eur/h

Ivairios individualios ataskaitos pagal kliento reikalavimus

Užsisakyti

Individualūs projektai

Konsoliduotos duomenų architektūros paruošimas iš įvairių duomenų šaltinių, ataskaitų sistemos projektavimas ir programavimas

Užsisakyti
Į visus planus įskaičiuota
14 ataskaitų rinkinys

14 ataskaitų rinkinys

Ataskaitos automatiškai pateikia pilną informaciją apie įmonės padėtį pasirinktu laikotarpiu. Plačios filtravimo, rikiavimo galimybės, palyginimas su biudžetu, prognozavimas.

30min mokymai

30 minučių įvadas į 14 ataskaitų rinkinį. Kaip filtruoti duomenis, kaip nustatyti priminimus.

PowerBI PRO licencija

Esame Microsoft partneriai. Parduodame Microsoft Pro ir Premium licencijas. Konsultuojame licencijų panaudojimo, sistemų įdiegimo klausimais. .

DUK

Power BI yra naujos kartos duomenų analitikos sistema, leidžianti patogiai ir greitai atvaizduoti įvairius duomenis, juos filtruoti, rūšiuoti, lyginti su kitų periodų duomenimis. Sistema taip pat turi dirbtinio intelekto galimybes, leidžiančias daryti išvadas iš didelių, tarpusavyje tiesiogiai nesusijusių duomenų.

Power BI duomenis gali importuoti iš praktiškai visų populiarių duomenų bazių (SQL, DB2, Oracle, Informix, Netezza, Essbase, Impala, kt.), apskaitos ir ERP sistemų (Rivilė, Navision, Axapta, Salesforce, Dynamics 365), online sistemų (Azure DevOps, Google Analytics, Adobe Analytics, Facebook, web puslapių, kt.), taip pat iš Excel, pdf, XML, JSON tipo failų.

Tas pačias ataskaitas susikurti su Excel yra ženkliai sudėtingiau. Norint kad ataskaitų nereikėtų laikas nuo laiko koreguoti dėl pasikeitusių duomenų kiekių, Excelyje tenka rašyti makro programas su Visual Basic. Excel nepalaiko Drill-through galimybės, kai reikia „lysti“ giliau į duomenis. Taip pat Excel nepalaiko didelių duomenų kiekių. Power BI vienu metu apdorojamų duomenų kiekį riboja tik jūsų serverio atmintis.