Verslo analitikos santrauka

Verslo analitikos santrauka

Pagrindiniai veiklos rodikliai – pajamos, sąnaudos, bendrasis pelnas ir šių rodiklių palyginimas su tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais. Pajamų, sąnaudų dinamika pamėnesiui ir augančiai. EBITDA, EBIT ir grynasis pelnas per pasirinktą laikotarpį ir jo palyginimas su praeitų metų tuo pačiu laikotarpiu. Grynojo pelno istorinė dinamika ir pamėnesiui.

Verslo analitika – tai daugiau nei duomenų kaupimas ar buhalterinės ataskaitos

Verslo analitika yra profesionalumo reikalaujantis procesas, tačiau ir didžiausi savo srities profesionalai visada vertina aukščiausios kokybės įrankius. Tai yra – jiems svarbu, kokias programas, kokią įrangą naudoja išsamiai duomenų analizei. Be to labai svarbu ne tik analitinis darbas, bet ir jo apibendrinimas, duomenų susisteminimas ir pateikimas atsakingiems asmenims, kurie daro sprendimus versle.

Microsoft Power BI analitika yra tas įrankis, kuris palengvina daugybę iki šiol daug laiko ir kitų žmogiškųjų resursų reikalaujančius procesus. Tai šiuolaikiškas, profesionalus, bet kartu ir labai paprastas sprendimas tiems, kas nori taupyti laiką, suvaldyti didelius duomenų srautus ir to pasekoje nuolat optimizuoti verslą.

Tai aktualu visoms verslo sritims, o pasirinktas patikimas ir patogus įrankis leidžia turėti pranašumą rinkoje. Tai viena iš tų nematomų, bet labai svarbių sėkmingo verslo detalių. Todėl pasirinkusieji Power BI, kurį rinkai pristato Microsoft, greitai įvertina privalumus ir gali skirti sutaupytą laiką ir energija kitiems svarbiems iššūkiams įveikti.

Kaip prijungiamos ataskaitos?

 Analitika360 ataskaitų rinkinys prijungiamas vieną kartą ir vėliau ataskaitos atsinaujina automatiškai su įmonės duomenimis

Vienakartinis prijungimas prie buhalterinės programos.

Automatinis duomenų atnaujinimas kas 24h

Duomenų stebėjimas PowerBI naršyklėje ar programėlėje

Esamų mūsų klientų komentarai
apie Analitika360 automatines ataskaitas

Pradėkite analizuoti verslo duomenis realiu laiku ir priimkite sprendimus laiku