Užsakymų prognozavimo sprendimas

Užsakymų prognozavimo sprendimas

Atsargų valdymo sistema skirta kasdieniniam prekių užsakymui tiekėjams formuoti iš Rivilės Apskaitos programos.

Automatinio prognozavimo kaina 99 Eur/mėn

Užsakymų prognozavimo sprendimas
Atsargų valdymo sistema skirta kasdieniniam prekių užsakymui tiekėjams formuoti. Sistema įvertina prekių likučius, jų pardavimo vidutinį greitį, prekės užsakymo terminą, jau padarytus užsakymus, ir suprognozuoja kiek ir kokių prekių jums reikia užsakyti šiandien, kad jų nepritrūktumėte ateityje. Sistemoje kiekvienai prekei galima nurodyti skirtingą prekės pardavimo istorijos laikotarpį, kurį sistema turi analizuoti (pavyzdžiui, naujoms prekėms, kuriomis prekiaujama tik vieną mėnesį, galima nustatyti atitinkamai 1 mėnesio analizuotinos istorijos laikotarpį, o prekėms, kuriomis prekiaujama eilę metų – didesnį aktualų istorijos laikotarpį). Sistema atsižvelgia į nustatytus sandėlio minimalius ir maksimalius likučius, kad formuojant užsakymą prekių nebūtų užsakyta per daug. Taip pat atsižvelgiama į minimalius prekių užsakymo kiekius (MOQ). Atsargų valdymo sistema suformuoja 2 užsakytinų prekių sąrašus. Vieną, kai norime uzsakyti mažiausiais kaštais (tokiu atveju prekių gali būti užsakyta daugiau, nei optimalus kiekis). Kitą – kai norime užsakyti prekių tiksliai tiek, kiek reikia. Jeigu ta pati prekė tiekiama iš kelių skirtingų tiekėjų, sistema automatiškai parenka užsakymą iš tiekėjo, kurio kaina yra mažiausia. Esant poreikiui, sistemą galima papildyti moduliu, kuris užsakymus suformuoja ir išsiunčia elektroniniu paštu.
Kaip prijungiamos ataskaitos?

 Analitika360 ataskaitų rinkinys prijungiamas vieną kartą ir vėliau ataskaitos atsinaujina automatiškai su įmonės duomenimis

Vienakartinis prijungimas prie buhalterinės programos.

Automatinis duomenų atnaujinimas kas 24h

Duomenų stebėjimas PowerBI naršyklėje ar programėlėje

Esamų mūsų klientų komentarai
apie Analitika360 automatines ataskaitas

KAS YRA POWER BI?

Power BI yra naujos kartos duomenų analitikos sistema, leidžianti patogiai ir greitai atvaizduoti įvairius duomenis, juos filtruoti, rūšiuoti, lyginti su kitų periodų duomenimis. Sistema taip pat turi dirbtinio intelekto galimybes, leidžiančias daryti išvadas iš didelių, tarpusavyje tiesiogiai nesusijusių duomenų.

Iš kokių duomenų šaltinių Power BI gali importuoti duomenis?

Power BI duomenis gali importuoti iš praktiškai visų populiarių duomenų bazių (SQL, DB2, Oracle, Informix, Netezza, Essbase, Impala, kt.), apskaitos ir ERP sistemų (Rivilė, Navision, Axapta, Salesforce, Dynamics 365), online sistemų (Azure DevOps, Google Analytics, Adobe Analytics, Facebook, web puslapių, kt.), taip pat iš Excel, pdf, XML, JSON tipo failų.

Kam reikalingas Power BI jeigu ataskaitas galiu susikurti su Excel?

Tas pačias ataskaitas susikurti su Excel yra ženkliai sudėtingiau. Norint kad ataskaitų nereikėtų laikas nuo laiko koreguoti dėl pasikeitusių duomenų kiekių, Excelyje tenka rašyti makro programas su Visual Basic. Excel nepalaiko Drill-through galimybės, kai reikia „lysti“ giliau į duomenis. Taip pat Excel nepalaiko didelių duomenų kiekių. Power BI vienu metu apdorojamų duomenų kiekį riboja tik jūsų serverio atmintis.

Ar duomenys yra saugus naudojant Analitika360 analitines ataskaitas?

Visi „Power BI“ išsaugoti duomenys pagal numatytuosius nustatymus yra užšifruoti naudojant „Microsoft“ tvarkomus raktus. „Azure SQL“ duomenų bazėse saugomi klientų duomenys yra visiškai užšifruoti naudojant „Azure SQL“ skaidraus duomenų šifravimo (TDE) technologiją. „Azure Blob“ saugykloje saugomi klientų duomenys užšifruojami naudojant „Azure Storage Encryption“.

Ar Analitika360 analitinių ataskaitų sujungimas su Rivilės duomenų baze yra saugus?

Taip. Analitika360 reikalauja, kad visas gaunamas HTTP srautas būtų užšifruotas naudojant TLS 1.2 arba naujesnę versiją. Bet kokios užklausos, bandančios naudotis paslauga naudojant TLS 1.1 ar senesnę versiją, bus atmetamos.

Ar yra galimybė prijungti Analitika360 analitines ataskaitas per VPN?

Taip.

Ar pats prisijungimas yra saugus prie Analitika360 ataskaitų?

Taip, nes kiekvienas naudotojas privalo naudoti MFA (multi-factor authentication). t.y. Analitika360 vartotojas privalo suvesti vartotoj varda, slaptažodį ir atsiųstą koda į telefoną.

Analitika360 naudoja:

Pradėkite analizuoti verslo duomenis realiu laiku ir priimkite sprendimus laiku