Buhalterinės apskaitos programos

Buhalterinės apskaitos programos

Ar buhalterinės apskaitos programos garantuoja sėkmingą verslo procesų analizę?
Verslo procesų analizė ir kasdienės procedūros, kurias padeda atlikti įprastos buhalterinės programos, yra kiek skirtingi dalykai. Tačiau šios programos dažniausiai leidžia pridėti tam tikrus patobulinimus, kurie padeda išplėsti galimybes analizuoti verslą ir jo finansinius aspektus. Kokie tie patobulinimai ir kaip tai veikia?

Ką renkasi žmonės Lietuvoje?
Šiuo metu Lietuvos rinkoje bene populiariausia ir patikimiausia buhalterinės apskaitos programa yra Rivilė. Internete galima rasti daug išsamios informacijos, palyginimų bei ekspertų komentarų. Norime tik pridėti pastebėjimą, jog buhalterinės programos dažniausiai pasirenkamos pagal verslo pobūdį. Taip pat ir analitikais skirti įrankiai. Tačiau, pavyzdžiui, Rivilė pateikia analizės išklotines, informacinius grafikus bei aiškias diagramas, kurios yra suformuotos Microsoft Power BI pagalba. Tai puikus pavyzdys, jog buhalterinės apskaitos programa, gebanti apdoroti milžiniškus kiekius duomenų, gali būti dar patobulinta ir atitikti net ir reikliausių klientų poreikius.

Kokie papildomų programų svarba?
Dažnai tenka išgirsti, jog buhalterinių programų duomenys nors ir yra labai išsamūs, tačiau pateikiami gan kebliai, o jūs atvaizdavimas nėra patrauklus. Dažniausiai finansinius duomenis galima gauti tik PDF ar Excel formatu, tad platesnės galimybės dalinimuisi aktualia informacija yra neįmanomos. Be to pateikti ir filtruoti tokius duomenis užima nemažai laiko. Taigi, jei ieškote buhalterinės programos, siūlome atsižvelgti ir į tai, ar ji bus lengvai ir saugiai suderinama su papildomais moduliais, tokiais, kaip, pavyzdžiui, Microsoft Power BI, kurį jau įvertino finansų analizės ekspertai visame pasaulyje. Svarbiausia – kad ir kokia būtų buhalterinės apskaitos programa, labiausiai patenkinti yra kasdieniniai vartotojai, vos per kelias savaites pajutę realią Microsoft sukurto įrankio naudą savo verslui.