Analitika su Rivile programa

Analitika su Rivile programa

Rivilės suderinamumas su Microsoft Power BI
Rivilė yra viena populiariausių Lietuvoje apskaitos programų. Tačiau Rivilės programa ataskaitas generuoja tik PDF arba Excel formatu. Naujos kartos produktas iš Microsoft Power BI puikiai papildo Rivilę išplečiant didelių kiekių duomenų sisteminimo bei analizės galimybes. Vienas pagrindinių kriterijų, kurį įvertina klientai, yra greitis ir patogumas. Ruošti buhalterines ataskaitas ar nagrinėti atskirus finansinius rodiklius dar niekada nebuvo taip paprasta!

Power BI įrankis gali susisieti su Rivile online režimu ir saugiai imti duomenis tiesiai iš jos duomenų bazės. Toks suderinamumas, greitas duomenų sisteminimas ir patogus bei aiškus atvaizdavimas yra bene pagrindiniai kriterijai, kuriuos galima įvertinti tik pradėjus dirbti su šiuo Microsoft produktu. Power BI pagalba galima sukurti ne tik dinamines ataskaitas, kurių nereikia koreguoti kaskart atsirandant naujoms prekėms, klientams ar tiekėjams, bet ir sukurti tikrą analitiką, kai vieni duomenys lyginami su kitais. Pavyzdžiui Power BI pagalba galima lengvai susikurti ataskaitą, kuri akimirksniu pardavimus šiais metais palygins su pardavimais atitinkamu periodu praeitais metais. Pridėjus atitinkamą filtravimą pagal klientus, tiekėjus, tokia ataskaita tampa itin galingu įrankiu įvertinant kokios prekės parsiduoda daugiausiai, kuriems klientams ir pan.

Itin vertinga Power BI savybė yra imti duomenis iš įvairių šaltinių, juos surišti tarpusavyje ir panaudoti informatyvių ataskaitų kūrimui. Šitaip Rivilės duomenis galima surišti su CRM, HR ar kitų sistemų duomenimis ir susikurti verslo analitikos ataskaitas, kokių iki šiol lengvai susikurti nebuvo įmanoma.

Rivilės programos demo versija yra puikus būdas išbandyti šios programos tinkamumą jūsų buhalterinei apskaitai, tačiau, žinoma, neišpildantis visų galimų finansų analizės funkcijų. Plačiau apie tai jums padės sužinoti Rivilės konsultantai arba Rivilės kursai. Dėl darbo su Microsoft Power BI analitika visai rūpimais klausimais mielai kviečiame kreiptis į mūsų specialistų komandą.

Kviečiame išbandyti Power BI jau dabar ir labai greitai įvertinti šio įrankio privalumus bei suteikiamas realias galimybes optimizuoti savo verslą.