Verslo analitika su Power BI

Power BI

Verslo analitika su Power BI

Verslo analitika su Microsoft Power BI – naujos kartos sprendimai!

Kiekvienas verslas susiduria su vis didesniais informacijos srautais. Įmonės veiklos analizė gali būti vykdoma labai skirtingais aspektais, tačiau vieni svarbiausių kriterijų yra susiję su finansais. Duomenų srautai ne tik plečiasi, bet ir pasiekia verslą iš skirting šaltinių, skirtingais būdais. Nors gyvename skaitmenizacijos amžiuje, tačiau dar kartais pasitaiko ir gan primityvių sprendimų, prie kurių tenka vienaip ar kitaip prisitaikyti. Taigi, kaip susisteminti duomenis ir kaip patogiai gali būti atlikta analitika bei pateiktos išsamios ataskaitos?

Kodėl aktuali verslo analitika su Power BI?

Power BI analitika iš Microsoft yra tas naujos kartos įrankis, kurio pagalba itin patogiai ir greitai atliekama įmonės veiklos analitika. Ne veltui drąsiai galima teigti, jog ji skirta verslui, kuris nori priimti sprendimus greičiau, nei tai daro konkurentai. Tai yra idėja, pagrįsta realia patirtimi, o kalbama apie buhalterinių duomenų analizę. Dar tiksliau – apie tokių duomenų sisteminimą, greitą pasiekiamumą, filtravimą bei skirtingų analitinių pjūvių pateikimą interesantams.

Verslo ataskaita gali būti sudaryta iš įvairių dedamųjų, tačiau svarbiausią jos dalį sudarys įmonės finansinė analizė. Tai yra skaitinės išraiškos, kurios byloja apie verslo pelningumą, nuostolius, sąnaudas. Taip pat – leidžia atlikti apibendrinimus, prognozes tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje. Tai svarbu bet kokio dydžio verslui, o vienas didžiausių keblumų, kuriuos įvardindavo verslo atstovai, yra finansinių ataskaitų ruošimas, kuomet didelis kiekis duomenų surenkamas buhalterinių apskaitos programų pagalba. Duomenys egzistuoja, tačiau jų pateikimas PDF ar Excel formatu yra kiek atgyvenęs ir nepatogus. Šiuolaikinis verslas negali sau leisti iki 95% laiko skirti duomenų rinkimui ar filtravimui rankiniu būdu ir tik 5% laiko tų duomenų analizei. Tad dinamiška analitika bei lengvas saugus duomenų pasiekimas, dirbtinio intelekto taikymas finansuose šiais laikais yra tiesiog būtini.

Kokias galimybes suteikia profesionali duomenų analitika?

XXI amžiuje galima teigti, kad sėkmingas duomenų apdorojimas ir analitiniai gebėjimai gali suteikti neribotas galimybes. Todėl vis daugiau dėmesio skiriama asmens duomenų apsaugai, o ir įmonių lygmenyje labai svarbu užtikrinti duomenų saugumą. Duomenų analitika taip pat turi būti atliekama atsakingai, nes ypač dalinantis ataskaitomis ar kita darbine medžiaga su interesantais (nesvarbu, ar tai kolegos, ar verslo partneriai ar būsimi partneriai). Power BI analitika yra sukurta Microsoft specialistų, kurie turi didžiulę patirtį, o jų programinės įrangos patikimumu neabejoja visas pasaulis. Svarbus ir tas aspektas, jog Power BI yra lengvai suderinamas su buhalterinėmis programomis ir puikiai jas papildo. Puikus pavyzdys yra bendradarbiavimas su populiaria buhalterine programa Rivilė. Tai labai svarbu, nes daugelis kompiuterių palaiko formatus, kuriais pateikiami analitiniai duomenys, tad lengva šiais failas keistis, dalintis, galima tai daryti greitai ir saugiai.

Taigi profesionali duomenų analitika apima apima daug sričių tiek verslo viduje, tiek ir išorėje. Ekonominiai faktoriai persipina su socialiniais veiksniais, o 2020-ieji metai parodė, jog gali atsitikti ir tokių netikėtų aplinkybių, kuomet visa įprasta tvarka tiesiog pasikeičia. Galima pastebėti tas tendencijas, jog verslai, kurie kryptingai ir atsakingai vykdo profesionalią verslo analitiką, tam naudoja geriausią programinę įrangą ir nuolat ieško sprendimų, gali geriau prognozuoti netikėtus rinkos svyravimus, kiek tai nuo jų priklauso, pasiruošti nuosmukiams ar pakilimams. Toks nuolatinis duomenų vertinimas yra naudingas visam verslui, juolab, kad Power BI analitika leidžia vertinti ne tik atskirus verslo padalinius, bet ir apžvelgti atskirų darbo grupių veiklą ar net įvertinti tai, kaip sekasi konkretiems individams. Taip tampa dar patogiau formuluoti užduotis, skirstyti darbus ir siekti maksimalių rezultatų.

Kada pradėti? Dabar!

Pristatydami Lietuvos rinkoje Power BI, kurį sukūrė rinkos gigantė Microsoft, mes ne veltui akcentuojame ir tai, kad esame sertifikuoti šios įmonės partneriai. Tai ne tik garbė, bet ir didžiulė atsakomybė, kurią mes esame pasiruošė prisiimti. Darbui su Power BI ir tam, kad būtų sėkmingai vykdoma analitika, mes siūlome tiek standartinius, tiek ir individualius planus. Greitai ir profesionaliai įvertiname įmonės poreikius ir pasiūlome optimaliausią variantą. Siūlome lanksčią bendradarbiavimo politiką, o taip pat esame pasiruošę įgyvendinti unikalius projektus, kurie prisidės ne tik prie Jūsų verslo tobulinimo, bet ir išplės bendras verslo analizės galimybes. Microsoft Power BI modulis ne veltui daugelio įvertintas už savo funkcionalumą bei plačias galimybes. Lietuvos rinkoje Power BI sparčiai populiarėja ir sėkmingai bendradarbiauja su tais verslais, kurie savo duomenis patiki Rivile buhalteriniai programai.

Taigi, jei norite versle jausti ne tik įmonės pulsą, bet ir sekti globalias tendencijas, nuolat tobulėti, plėstis ir analizuoti duomenis, kurių tik daugėja, tuomet jau dabar kviečiame tapti mūsų partneriais ir išbandyti Power BI. Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu ir aptarsime visas bendradarbiavimo galimybes, pateiksime Jums aktualiausią pasiūlymą. Viską galime atlikti nuotoliniu būdu, užtikrindami saugumą. Iki!