Power BI analitinės ataskaitos pavyzdys

Žiurėti per visą ekraną
Verslo klientų analizė su Microsoft Power BI

Microsoft Power BI verslo analitika – tai daugiau nei dinaminės analitinės ataskaitos ir patogus dalinimasis duomenimis. Su šiuo įrankiu klientų analitika dar niekada nebuvo tokia paprasta, bet kartu ir profesionali bei patikima. Kokie šios programos privalumai?

Visų pirma Microsoft Power BI yra vienas duomenų valdymo modulis, kuris apima daugybę analizės būdų, o taip pat leidžia operatyviai sekti procesų dinamiką, juos valdyti ir daryti pagrįstas prognozes. Visa tai svarbu bet kokio dydžio verslui, o vienas svarbiausių aspektų – tai padeda taupyti žmogiškuosius išteklius ir efektyvinti darbą ta prasme, jog dideli duomenų kiekiai apdorojami ir analizuojami su minimaliu žmogiškuoju faktoriumi. Be abejonės tiksliems apibendrinimams atlikti bei priimti sprendimus bus reikalingas išmanymas bei profesionalumas, tačiau duomenų valdymo modulis sukurtas taip, jog vartotojai jau po kelių savaičių darbo pateikia tik teigiamus atsiliepimus ir įvardina realią naudą.

Jei vidiniai verslo procesai, susiję su finansais, yra įmonės ar samdomų buhalterių pareigybė, tai be šių darbų sėkmingam verslui aktualu ir daugybė duomenų analizės aspektų, kurie susiję tiek su pinigų srautais, tiek ir su, pavyzdžiui, darbo laiko apskaita, o išorėje – su klientų veiksmais. Svarbu ne tik esami, bet ir būsimi klientai, planavimas bei visos priežastys, kurios gali daryti įtaką klientų elgsenai. Pasitelkus Rivile Power BI kombinaciją galima daryti įžvalgas ne tik tuomet, kai bendradarbiavimas su klientu vykdomas sėkmingai, bet ir, kai klientas prarandamas. Rivilė analitika yra pilnai buhalteriniams darbams skirta platforma, o Power BI analitika leidžia greitai ir patogiai pasiekti norimus duomenis, juos atvaizduoti, dalintis informaciniais grafikais bei pateikti išsamias ataskaitas net ir nuotoliniu būdu. Power Bi ataskaitos galimos laiko perspektyvoje, analizuojant konkrečių įmonės padalinių, komandų ar atskirų pardavėjų veiklą galima tiksliai įvardinti efektyvumą, įžvelgti silpnąsias puses ir tobulinti procesus.


Verslo duomenų saugumo užtikrinimas

Darbas su duomenimis ir klientų analizė nėra tik programinės įrangos ir skaičių sąveika Power Bi Excel skaičiuoklėje. Ne veltui vis dažniau galime išgirsti sąvoką „jautrūs duomenys“, o tai puikiai atspindi tą idėją, jog turint pakankamai informacijos galima valdyti daugybę procesų. Duomenys privalo būti renkami legaliais būdais, o dar vienas svarbus aspektas – jie turi būti tinkamai prižiūrimi ir saugomi.

Naudojant skirtingas programėles ar įrankius, kurie sunkiai suderinami tarpusavyje, galima greitai įsitikinti, jog tai ne tik nepatogu, bet ir kelia nemažai saugumo klausimų. Microsoft Power BI analitika yra vienas saugiausių ir patikimiausių sprendimų. Ne tik dėl to, jog duomenys apdorojami vienoje platformoje, bet ir dėl dalinimosi jais galimybių, kurios yra labai svarbios vykdant komandinį darbą ir, kurios neturėtų būti plečiamos už įmonės vidinių tinklų ribų.

Analizuojant duomenis, pateikiant ataskaitas ir atliekant prognozes žmogiškasis faktorius ir laiko sąnaudos yra neišvengiamos, bet vienas didžiausių siekių yra minimizuoti šiuos kaštus. 2020-ųjų metų patirtis parodė, kad pokyčiai galimi bene kasdien, tad nuolatinis duomenų sisteminimas, galimybė labai greitai ir tiksliai atlikti skaičiavimus ir juos patogiai pateikti ataskaitų pavidalu tampa vis aktualesnė. Šį siekį puikiai įgyvendina Microsoft Power BI modulis, kuris verslui suteikia visus įrankius vienoje vietoje, padeda veiksmus atlikti greičiau, neprarasti profesionalumo ir sutaupyti žmogiškuosius išteklius. Visus darbus galima atlikti nuotoliniu būdu, užtikrinti duomenų saugumą, o į darbo procesą įtraukti visus reikalingus darbuotojus, verslo partnerius.