Užsigulėjusių prekių analitika

Image Gallery

Užsigulėjusių prekių analitika

Nustačius dominantį užsigulėjimo laikotarpį, parodomas sąrašas labiausiai užsigulėjusių prekių, mažiausiai užsigulėjusių prekių, įskaitant užsigulėjusių prekių kiekius. Parodomas visų užsigulėjusių prekių sąrašas ir užsigulėję vienetai. Pasirinkus atitinkamą prekę,parodoma visa prekės judėjimo istorija.

Užsigulėjusių prekių analitika su Microsoft Power BI

Užsigulėjusių prekių analitiką verslui derėtų atlikti reguliariai tam, kad būtų galima kontroliuoti pardavimus, sekti sandėlio užimtumą ar net optimizuoti už pardavimus atsakingųasmenų darbą. Ar tai įmanoma daryti vieno įrankio pagalba?

Microsoft BI analitika,lyginant su buhalterinės apskaitos programomis, pateikia puikias tokios analizės galimybės kaip, pavyzdžiui, užsilikusių prekių kontrolė. Laikas nuo laiko dera patikrinti ne tik prekių judėjimą, bet ir tendencijas, kokios prekės sandėlyje užsilieka ilgiausiai. Tada galima įžvelgti tendencijas, daryti išvadas ir imtis realių veiksmų. Su Power BI patogu duomenis gauti ir pavaizduoti net ir esamuoju laiku, tad iškilę klausimai gali būti sprendžiami išties operatyviai. Tai patogu atlikti ir nuotoliniu būdu iš bet kur, kur yra patikimas interneto ryšys.

Situaciją galima lengvai patikrinti tiesiog nustačius dominantį užsigulėjimo laikotarpį, o tuomet parodomas sąrašas labiausiai užsigulėjusių prekių, mažiausiai užsigulėjusių prekių, įskaitant užsigulėjusių prekių kiekius. Parodomas visų užsigulėjusių prekių sąrašas ir užsigulėję vienetai. Be to – pasirinkus atitinkamą prekę,parodoma visa tod prekės judėjimo istorija.