Prekių judėjimo analitika

Image Gallery

Prekių judėjimo analitika

Prekių/paslaugų analitika. Pardavimo pajamos, savikaina, bendrasis pelnas ir pelno marža pagal kiekvieną prekę/paslaugą. Galimybė rūšiuoti pagal prekių pelningumą, savikainą, bendrajį pelną, pelno maržą. Pajamos ir bendrasis pelnas pagal įmonės padalinius, prekių grupes, jei tokios yra, vadybininkus. Pateikiamas geriausias pardavėjas, daugiausiai pelno, pajamų generuojanti prekė.

Efektyvi prekių judėjimo analitika su Microsoft Power BI

Dabar nereikia būti technologijų bendrove ar šios srities specialistu, kad būtų prieinamos visos galimybes efektyviai valdyti verslą ir jo procesus. Skaitmeninės visuomenės ir nuolat tobulėjančios technologijos neturėtų kelti susirūpinimo, o prekių judėjimas prekybininkamsturi būti sekamas ir analizuojamas itin paprastai ir operatyviai. Kaip žengti koja kojon su šiais pokyčiais ir optimizuoti savo verslo sistemas?

Su duomenų srautais versle tiesiogiai ar ne susiduriame kasdien. Tie, kas valdo informacijos srautus ar bent jau skiria pakankamai dėmesio šiems procesams, ilgalaikėje verslo perspektyvoje turi apčiuopiamą pranašumą. Duomenys tampa vis didesniu turtu, tad juos suvaldyti taip pat reikia įrankių. Power BI, kurį klientams pristatė Microsoft, yra puikus sprendimas, kurį greitai įvertino vartotojai. Nuo verslo analitikos profesionalų iki smulkaus verslo atstovų, kurie įmonėje atlieka ne tik su verslo analize susijusius vaidmenis.

Svarbu akcentuoti ir tai, kad Microsoft Power BI įgalina kontroliuoti ne tik įmonės duomenis, tačiau ir susieti jų analizę su konkrečiais klientais, esamais ir net būsimais. Klientų ataskaita ir prekių analizė, atliekama dinamiškai kintančių ir sisteminamų duomenų pagrindu,suteikia informacijos apie klientų elgseną, jų mokumą, atsiskaitymų atidėjimus ir panašius, verslui tiek kasdien, tiek ilgalaikėje perspektyvoje svarbius matus.

Šie duomenys, susieti su prekių analitika, svarbu biudžeto planavimui. Dera pripažinti, kad versle gausu įvairių duomenų, jų skaitiniųišraiškų, tačiau skaičiai, kurie rodo pinigų sumas, dažnai turi itin svarų žodį. Svarbu matyti, kur leidžiami pinigai, ar visada jie nukreipiami prioritetinėmis kryptimis. Arba, pavyzdžiui, kaip konkrečių klientų mokumas paveikia verslo galimybes, kiek suteikia laisvės arba apriboja tam tikrus sprendimus. Jų svarbumą galima įsivardinti ir tuomet sekti kaip kasdieninės įplaukos, pinigų srautai ilgesnėje perspektyvoje daro įtaką šių tikslų siekimui.

Su Microsoft Power BI analitika galėsite valdyti duomenų srautus viduje, juos patogiai ir tiksliai analizuoti, o be to – norimais duomenimis pasidalinti su klientais, verslo partneriais ir visais tais, kurie svarbūs verslo plėtrai ir sėkmingam funkcionavimui.