Pelno/Nuostoliu analitika

Image Gallery

Pelno/Nuostoliu analitika

Pelno-nuostolių ataskaita pagal sumines sąskaitas su galimybe detalizuoti iki detalių sąskaitų. Galimybė palyginti kelerių metų pelno-nuostolių ataskaitas. Pasirinktų pelno-nuostolių ataskaitos straipsnių dinamika per parinktus keleris metus. Patogus filtravimas bei filtrų grąžinimas į pradinę padėtį.

Kaip patogiai atlikti pelno/nuostolių analitiką vieno įrankio pagalba?

Įmonės pelnas apskaičiuojamas susisteminant visas jo dedamąsias. Ar gali pelno/nuostolių analitika būti atlikta greitai ir patogiai vieno įrankio pagalba?

Skirtingi klientai, projektai, darbuotojų komandos, o taip pat, pavyzdžiui, skirtingos parduotuvės, už kurių veiklą atsakingi skirtingi asmenys. Visi šie duomenys gali būti sisteminti ir atskirų programėlių pagalba, o kai kurie kriterijai vis dėl to yra gan subjektyvūs, tačiau Microsoft Power BI sukurta taip, kad įgalintų susisteminti duomenis ir atlikti jų analizę.

Taip pat svarbu, kad ne tik vidiniai verslo procesai bet ir klientų valdymo sistematarpusavyje nepriekaištingai derėtų, o Microsoft Power BI yra būtent tas įrankis, kuris apima visus šiuos procesus ir leidžia atlikti analitiką įvertinant tiek verslo procesus, tiek ir klientų elgseną. Visa tai galima vertinti laiko perspektyvoje,

Taigi, patogiai atlikite pelno/nuostolių analitiką, o taip pat gaukite greitą pelno-nuostolių ataskaitą pagal sumines sąskaitas su galimybe detalizuoti iki detalių sąskaitų. Suteikiama lengva galimybė palyginti kelerių metų pelno-nuostolių ataskaitas. Sekti pasirinktų pelno-nuostolių ataskaitos straipsnių dinamiką per parinktus kelerius metus. Patogus filtravimas bei filtrų grąžinimas į pradinę padėtį – tai jau nebe papildoma funkcija, o savaime suprantamas dalykas, kuriuo naudositės patogiai, sutaupydami savo ir kolegų laiko.