Balansas

Image Gallery

Balansas

Didžiosios knygos balansas pagal sumines sąskaitas su galimybe detalizuoti iki detalių sąskaitų. Galimybė palyginti kelerių metų balansus. Pasirinktų balanso straipsnių dinamika per parinktus keleris metus. Patogus filtravimas bei filtrų grąžinimas į pradinę padėtį

Kokie duomenys yra pateikiami ir kokia jų nauda?

Struktūrizuota ir nuolatinėduomenų analitikaįgalina valdyti duomenis, daryti palyginimus ir optimizuoti verslą. Labai svarbu, kad įrankis, kuriuo atliekami šie darbai, atitiktų kriterijus, leidžiančius analizę atlikti profesionaliai. Kokie tie svarbiausi kriterijai?

Efektyvi duomenų analitika prasideda nuo tinkamiausios programos pasirinkimo. Microsoft Power BI yra įrankis, kuris aprėpia pagrindinius aspektus – greitį, kokybę ir patikimumą. Įmonės finansinė analizė, kuri atliekama pasitelkiant skirtingus pjūvius, yra gan sudėtingas procesas, tad pasirinktas įrankis labai svarbus, nes jis turi būti nepriekaištingai patogus, paprastas, bet kartu ir funkcionalus.

Duomenų analitika taip pat tiek proceso metu, tiek ir pateikiant galutinius rezultatus turi būti tinkamai apsaugota, nes šie duomenys dažnai būna itin jautrūs.

Analizuojant įmonės balansą, su Microsoft Power BI suteikiama galimybė, kad didžiosios knygos balansas analizuojamaspagal sumines sąskaitas su galimybe detalizuoti iki konkrečių ir išsamiųdetalinių sąskaitų. Taip pat itin patogi ir naudinga galimybė palyginti kelerių metų balansus. Duomenų analitikagalima pasitelkiant pasirinktų balanso straipsnių dinamiką per parinktus kelerius metus. Funkcionalaus ir patogus filtravimas bei filtrų grąžinimas į pradinę padėtį. Taigi su Microsoft Power BI įrankiu lengva pasirinkti norimus duomenis, susikurti kriterijus ir pagal juos profesionaliai įvertinti įmonės buhalterijos balansą.