Atsiskaitymų analitika

Image Gallery

Atsiskaitymų analitika

Vėluojančių mokėjimų iš klientų sąrašas, vėluojantys mokėjimai tiekėjams. Galimybė rūšiuoti pagal sąskaitos-faktūros išrašymo datą, apmokėjimo terminą, mokėtiną sumą. Parodoma, kiek dienų mokėjimas vėluoja.

Kokia yra analitikos nauda verslui?

Profesionali verslo analitika yra vienas iš progresyviausių būdų, leidžiančių užtikrinti efektyvią kasdieninę įmonės veiklą. Sekti ir kontroliuoti duomenis, susijusius su įmonės buhalterija, pardavimais dabar itin paprastai leidžia Power BI platforma. Kuo ji naudinga?

Verslo analitika su mūsų siūlomu profesionaliu įrankiu Power BI vykdoma paprasčiau ir patogiau lyginant su įmonės buhalterinės programos pateikiamais duomenimis. Duomenys nėra atskirai kaupiami, saugomi, o imami tiesiai iš esančios įmonės apskaitos sistemos. Taip užtikrinamas nepriekaištingas duomenų saugumas, patikimumas. Tinkamai atliekama verslo analitika leidžia optimizuoti verslą ir ši nauda jaučiama tiek ilgalaikėje perspektyvoje, tiek ir atliekant kasdieninius procesus.

Įmonės veiklos analizė be kita ko apimaatsiskaitymų analitiką. Tai – vėluojančių mokėjimų iš klientų sąrašas, vėluojantys mokėjimai tiekėjams. Verslo analitika su Power BI suteikia galimybę tokius duomenis itin patogiai pateikti pagal sąskaitos-faktūros išrašymo datą, apmokėjimo terminą, mokėtiną sumą. Sistemoje aiškiai parodoma, kiek dienų vėluoja mokėjimas.Duomenisgalima rūšiuoti vienu mygtuko paspaudimu, analizuoti ir aptarti su kolegomis, verslo partneriais.