Klientų patikimumo analitika

Image Gallery

Klientų patikimumo analitika

Pardavimai pagal kiekvieną klientą. Pardavimai pagal vadybininkus. Galimybė, pažymėjus vieną ar kelis klientus, matyti pardavimus tam klientui/klientams per pasirinktą periodą. Pasirinktų arba visų klientų pardavimų vidurkiai per dieną pasirinktais metais ir praėjusiaias metais. Naujų klientų sąrašas. Prarastų klientų sąrašas.

Power Bi duomenų pateikimo programa?

Microsoft Power BI duomenų pateikimo programa ne tik pagreitina ataskaitų ruošimo darbus ir supaprastina procedūras, tačiau ir leidžia atlikti itin išsamią klientų patikimumo analizę. Verslo analitika su PowerBI suteikia galimybę vertinti ir analizuoti įmonės buhalterijai svarbius elementus ir imtį susiaurinti iki konkrečių klientų ar su jais dirbančių pardavėjų. Kodėl tai svarbu?

Verslo analitikos galimybės dar niekada nebuvo tokios plačios ir kartu taip lengvai perprantamos. Paprastumo faktorius leidžia sutaupyti daug svarbių žmogiškųjų išteklių, kitaip tariant – sutaupyti laiko ir jį išnaudoti kitoms verslo tobulinimui svarbiomsužduotims įgyvendinti.

Be to galima teigti, kad Microsoft Power BI įrankis leidžia atlikti tokius verslo analizės pjūvius, kurie ypatingai gerai atskleidžia net ir konkrečių asmenų indėlį, išreikštą skaitine išraiška. Taip lengvai pamatuojama ne tik verslo, bet ir konkrečių asmenų, komandų veiklos sėkmė. Gan tiksliai išmatuojama, kiek rezultatai į vieną ar į kitą pusę yra nutolę nuo anksčiau užsibrėžtų tikslų. Šiuos tikslus taip pat galima išskaidyti į tarpinius, o rezultatus tikrinti bei aptarti tiek su kolegomis, tiek su investuotojais. Infografikai pateikiami aiškiai, jais patogu dalintis ir juos komentuoti.

Kad ir kokio dydžio verslas būtų, jam svarbus kiekvienas klientas. Taip pat svarbu akcentuoti, kad įmonės finansinė analizėgali būti vykdoma nagrinėjant ne tik esamus, bet ir prarastus klientus. Prarastų klientų sąrašas pateikiamas su visais finansinei analizei reikalingais duomenimis. Tai galima nagrinėti įvairiais pjūviais ir išvadas pagrįsti konkrečiais skaičiais.

Verslams, kurie vykdo pardavimus, ypač aktualu, jog Microsoft Power BI analitika įrankyje pardavimaiišdėstomi patogiai, atvaizduojami pagal kiekvieną klientą.Dar daugiau – pardavimai gali būti nagrinėjami pagal vadybininkus, o tai leidžia išsamiai analizuoti individualiems darbuotojams ar komandoms pavestas užduotis ir jų atlikimo efektyvumą. Tai ne tik puikus kontrolės įrankis, bet ir galimybė argumentuotai motyvuoti komandas ar atskirus jų narius už puikiai atliekamas užduotis.

Su mūsų siūlomu įrankiu be abejonės suteikiama patogi galimybė, pažymėjus vieną ar kelis klientus, matyti pardavimus tam klientui/klientams per pasirinktą periodą. Atskirai pateikiami pasirinktų arba visų klientų pardavimų vidurkiai per dieną pasirinktais metais ir praėjusiais metais. Naujų klientų sąrašas taip pat atskiriamas laiko perspektyvoje, o tai suteikia galimybę vertinti našumą tiek trumpalaikėje, tiek ir ilgalaikėje perspektyvoje, mikro ir makro lygmenyje.

Taigi Power Bi duomenų pateikimo programa įgalina patogiai ir aiškiai vykdyti klientų patikimumo analizę, naudoti skirtingus pjūviusir vertinti tiek bendrą įmonės efektyvumą, tiek atskirų individų indėlį į sistemos funkcionavimą.