Pardavimų analitika

Image Gallery

Pardavimų analitika

Detali pardavimų analizė, parodanti, kiek, kokių prekių buvo parduota per pasirinktus mėnesius. Pateikiamos didžiosios knygos sąskaitos, kuriose užfiksuotos atitinkamai pasirinktos prekės pajamos, savikaina, bendrosios sąnaudos. Parodoma vienos ar kelių pasirinktų prekių pardavimų istorija, kurią lyginant galima matyti, kurių prekių pardavimai koreliuoja su sukurių prekių pardavimais.

Kaip atlikti išsamią pardavimų analitiką ir padidinti efektyvumą?

Pardavimai yra ta sritis, kurioje verslas pokyčius pajunta greičiausiai, tačiau matavimus atlikti kasdien gali ne visi. Pardavimų analitika su Power BI yra vienas iš įrankių, kuris leidžia tai padaryti itin operatyviai.

Microsoft Power BI įrankio įdiegimas yra vienas tų konstruktyvių žingsnių, kurį įgyvendinus įmonėje galima ne tik profesionaliai tvarkyti buhalteriją, bet ir gali būti aiškiai, patogiai ir operatyviai atliekama pardavimų analizė. Taip pat svarbu, jog šis įrankis leidžia atlikti skirtingus analizės pjūvius, išsigryninti duomenis tiek laiko perspektyvoje, tiek ir iki konkrečiųindividų, kurie yra tiesiogiai atsakingi už tam tikrus procesus. Jei kalba eina apie pardavimus, tuomet Microsoft Power BI analitika užtikrina tuos aspektus, kurie yra neišvengiami vystant verslą, tačiau galimai ilgą laiką užimdavo daug žmogiškųjų resursų, laiko. Puikus to pavyzdys yra išsami pardavimų analizė.

Kruopšti pardavimų analitika visų pirma tai itin patogus ir patikimas būdas įsitikinti, kurie pardavėjai ar pardavėjų komandos dirba efektyviai, kurių darbą galima tobulinti ir kokiose srityse vykdyti norimus pokyčius. Pardavėjo darbą gali lemti daugybė veiksnių, tačiau labai svarbu išsigryninti objektyvius faktorius, kurie aiškiai atspindi darbo efektyvumą. Pardavimų analitika su Microsoft Power BI leidžia tiksliai apdoroti didelius duomenų kiekius, panaudoti skirtingus pjūvius jų analizei.

Grafikai ir diagramos yra tie informaciniaišaltiniai, kurie skaitmeniniame amžiuje padeda greičiau suvokti didelius informacijos kiekius, juos tiksliai analizuoti ir pateikti išvadas ir patogiai dalintis informacija su kolegomis, verslo partneriais. Verslo analitikos profesionalai susiduria su vis daugiau informacijos ir jai apdoroti reikia didelių žmogiškųjų ir operacinių resursų. Patikima buhalterinė programa yra neatsiejama nuo sėkmingo verslo, kuriame vertinami duomenys. Ir ne tik jų kaupimas, sisteminimas bei analizavimas, bet ir nepriekaištinga apsauga nuo piktavalių. Kibernetinis saugumas tampa vis aktualesnis, o čia svarbu ne tik apsaugoti vidinius bei išorinius tinklus, bet ir skirti dėmesio mikro lygmeniui – t.y. konkrečios programoms, kurios naudojamos kasdieniniame darbe.

Dar vienas svarbus aspektas yra galimybė greitai ir patogiai dalintis informacija, kad naudojamos programos sėkmingai sąveikautų ir greitai bei saugiai leistų vykdyti verslo analizę. Pardavimų analitika yra vienas dinamiškiausių aspektų, šią dinamiką pravartu sekti nuolat, o Microsoft Power BI yra tas įrankis, kurį jau įvertino profesionalai.

Kokie svarbiausi privalumai, kuriuos išskiria išbandžiusieji ir dirbantys su Microsoft Power BI analitika programa?

Daugelis klientų akcentuoja tai, kad šis įrankis leidžia stebėti konkrečių prekių pelningumą, analizuoti skirtingas prekių grupes. Pardavimų analitikatai pat leidžiaefektyvinti vadybininkų darbą. Pastarasis aspektas yra gan subjektyvus, tačiau vertas paminėti, nes tai parodo, kad tikslūs duomenys bei sisteminga jų analizė gali daryti tinkamą poveikį net ir individo lygmenyje. Tai yra – kiekvienam komandos nariui gali būti priskiriamos tam tikros užduotys, kurių atlikimo kokybę galima efektyviai pamatuoti, gali būti pateikiamos išsamios pardavimų ataskaitos.

Vartotojai taip pat atkreipia dėmesį, jog jei pardavimai vykdomi skirtinguose prekybos taškuose, su Microsoft Power BI itinpatogu analizę atlikti pasirenkant konkrečias parduotuves. Pardavimų ataskaitagali būti formuojama įvairiais pjūviais. Derėtų atkreipti dėmesį į tai, kad tokia pardavimų analizė taip pat apima daugybę skirtingų veiksnių, kurie gali turėti ne tik skaitines išraiškas, tačiau išsamiai analizei tiesiog būtina išsigryninti kriterijus, o su šiuo įrankiu tai išties paprasta padaryti ir atvaizduoti.

2020-aisiais metais dėl visiems žinomų priežasčių padidėję elektroninės prekybos apimtys taip pat atskleidė tam tikras spragas, kurias iki šiol prekybininkai galėjo sau leisti galvodami apie duomenų analizę, susijusią su pardavimais. Vienas svarbiausių kriterijų, kuriuos įvardino norintys verslo ir pardavimų analitiką atlikti profesionaliai, yra paprastas programos valdymas. Pardavimų ataskaitos turi būti pateiktos informatyviai ir aiškiai.Vartotojai šiuos kriterijus pateikia kaip vienus pagrindinių, o pradėję dirbti su Microsoft Power BI analitika jau po kelių savaičių patikina, jog žmogiškasis kriterijus ir laiko sąnaudos atlikti pardavimų analizę ar kitus buhalterinius darbus, yra sumažinamas iki minimumo. Taigi laiko kaštų minimizavimas svariai užbaigia tą sąrašą privalumų, kuriuos įvardina dirbantys su šiuo Microsoft įrankiu.

Apibendrinant galima pridėti, jog kalbant apie pelną yra itin aktuali detali pardavimų analizėbeipardavimų ataskaita, parodanti, kiek, kokių prekių buvo parduota per pasirinktus mėnesius. Programoje aiškiai ir lengvai pasiekiamai (išlaikant visus duomenų apsaugos kriterijus) pateikiamos didžiosios knygos sąskaitos, kuriose užfiksuotos atitinkamai pasirinktos prekės pajamos, savikaina, bendrosios sąnaudos. Tiek skaitine išraiška, tiek ir informaciniais grafikais, diagramomispateikiama pardavimų ataskaita, parodoma vienos ar kelių pasirinktų prekių pardavimų istorija, kurią lyginant galima matyti, kurių prekių pardavimai koreliuoja su kurių prekių pardavimais.Šie kriterijai aktualūs tiek smulkiam, tiek vidutiniam ar stambiam verslui. Vykdyti profesionalią ir patikimą buhalterinę apskaitą, užsiimti pardavimų analitikabei valdyti didelius duomenų srautus, gaunamus iš skirtingų šaltinių, dar niekada nebuvo taip paprasta. Vartotojų patirtis ir sumažinti laiko, kurio metu rengiamos pardavimų ataskaitos, rodo, kad Microsoft Power BI analitika tampa neatsiejama sėkmingo verslo dalimi.